Hakkımızda

    Künyemiz

www.vangayrimenkul.com Adına

İmtiyaz Sahibi

Rıdvan KATAR

 

Genel Reklam Ve Satış Müdürü

Kıvanç Edremit

Site İlan Sorumlusu

Ufuk BORU

Site Tasarım ve Destek Sorumlusu

Faruk ERÖRS

Avukat

Av. Savaş Nurullah KIYLIK

 

 

 

.....................................................................................................................................................

Vangayrimenkul.com van emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları, haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutan Güncel emlak platformudur.

 

HEDEFLERİMİZ

Vangayrimenkul.com'un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımız emlak ofislerine, hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve emlak sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.

AMAÇLARIMIZ

Emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: Detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir.

Emlak arama zahmetini en aza indirmek: Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek emlak arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı.

Emlak sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir.

Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak.

Neden Vangayrimenkul.Com’dan Danışmanlık Almalıyım 

Başlığımızdan da anlayacağınız gibi neden danışmanlık hizmeti almalıyım? Diye düşünenler kısa bir örnekle başlayalım. Hepimiz saçlarımızı kuaförlere kestiriyoruz değil mi? Oysaki bizlerinde elleri var ve makas tutabilir ancak kuaförler usta dokunuşlarla saçlarımıza şekil verirler. İşte sizlerde gayrimenkul danışmanlığı için bahsedeceğim siteden hizmet almalısınız. İşi her zaman bir bilene bırakırım diyenler gayrimenkul işlerinizin tamamını Vangayrimenkul.Com yapsın sizlerde diğer işlerinize odaklanın.

Kurumsallığın ne demek olduğunu siteye girdiğinizde görecek ve hizmet almak isteyeceksiniz. Ofislerinde görüşerek bire bir olarak istediklerinizi anlatabilir ve çok daha iyi temaslar kurabilirsiniz. Temalı sağlam bir gayrimenkul danışması size uzun süreli hizmet vererek bu konuda bilgilenmenize ve mülklerinizi çok daha iyi fiyatlara satmanıza yardımcı olacaktır. Sağdan soldan alınan duyumlarla yatırım yapmak ya da elinizde bulunan gayrimenkullerinizi elden çıkarmak gereksiz ve kabaca saçma olacaktır. Onun yerine işi bilene bırakarak atacağı adımları takip etmek ve durduğunuz yerde gelir elde etmek çok daha mantıklı değil mi? Mülkleriniz durdukları yerde kazandırmaya başladığında doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız. Van Emlak sektörü yeni inşaatlar ve alanlarla giderek daha da büyüyor. 2015 yılındayız ve 2020 yılında sonrasında neler olacak bilemeyiz. Ancak bu işi yıllardır yapan birileri sizlere hizmet verse ve sizde onların fikirleri ile hareket etseniz çok daha güzel olmaz mı? Van Emlakdeyince akla gelen tek internet sitesi çalışanlarına gayrimenkullerinizi emanet edin ve sonrasında gerçekten kazandığınızı göreceksiniz. Sadece satıcıların değil kiralık yer bakanlarında uğrak adresi diyebilirim. Kiralık ev, arsa gibi yerlerinde tek sorumlusu bu site siz nerede ve ne tarz bir kiralık yer istiyorsunuz gelin anlatın ve hemen yardımcı olunsun. İşte sistem bu kadar güzel ve kolay işliyor. Her daim müşteri hizmetlerine önem vermiş çalışanları ve artık Van’ın kalbi olan gayrimenkul alanında lider bir siteye kendinizi emanet etmelisiniz.

Van gayrimenkul alanları çok kıymetli ve değerlerine her an değer katıyorlar. Arsa alanları yeni inşaat sürecinde olan bölge için çok değerli gelin arsanızın gerçek değeri nedir konut yapılabilir mi? Değerlendirelim.

Vitrin İlanlar